• domov
 • Kontaktujte nás
  +421 911 870 332
  Po - Pia: 7:00 - 16:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
POMOUT slovakia
 Novinky
Ako vybrať správnu veľkosť oblečenia značky PentagonAko vybrať správnu veľkosť oblečenia značky Pentagon

Návody ako si správne vybrať veľkosť oblečenia od výrobcu Pentagon. zobraziť viac...

 Facebook pages

V čom vám pomôže puškohľad FOXsight 1-8x FFP

 • Pridané: 20.07.2021

Puškohľady vám pomôžu dosiahnuť oveľa presnejšie streľby. Vyznať sa v ich ponuke však môže byť pre začiatočníkov trochu ťažké. V tomto článku vám predstavíme skvelého zástupcu, ktorým je puškohľad FOXsight 1-8x FFP.

Využitie ako kolimátor a puškohľad so stredne dlhým dosahom

Puškohľad FOXsight 1-8x FFP je konštruovaný ako variabilný optika v prvej fokálnej rovine (FFP) so stupnicou a mechanikou v mrad. Toto zariadenie pritom môžete využiť ako kolimátor aj puškohľad so stredne dlhým dosahom. Pýši sa totiž konštrukciou v FFP zámerného kríža s premenlivým zväčšením a veľkosť zámerného kríža sa úmerne zväčšuje aj zmenšuje.

So zmenou zväčšenia v rozsahu 1 až 8x možno s týmto puškohľadom strieľať na stredne dlhé a dlhé vzdialenosti . Vďaka tomu si budete môcť naplno užiť všetky benefity odčítanie a vykonávanie korekciou prostredníctvom osnovy FOXsight.

Vďaka odpočtovému kríži v mrad môžete ľahko vykonávať jednoduché korekcie alebo odhady vzdialenosti pomocou vzorca.

Starostlivo navrhnutá osnova

Osnova tohto FOXsight puškohľadu bola navrhnutá s dôrazom na jednoduchosť a čo najväčšiu použiteľnosť . Osnova je navyše podsvietená a pre jej napájanie slúži batérie CR2032, ktorá je súčasťou balenia. Vybrať si môžete zo 6 stupňov intenzity.

Taktické komíniky rektifikácia

Jednotlivé komíniky možno u tohto puškohľadu pohodlne ovládať aj s rukavicou . Navyše sú opatrené poistkou, ktorú jednoducho odistíte povytiahnutím komínu nahor.

Ochrana proti vnútornému zahmleniu

Puškohľad je plnený dusíkom , ktorý zabraňuje vnútornému zahmleniu zmenou teplôt. Prednosťou je aj antireflexná povrchová úprava optiky, ktorá zvyšuje priepustnosť svetla.

Kúpte si puškohľad v našom e-shope

Puškohľad FOXsight 1-8x FFP máme skladom v našom e-shope a môžete si ho preto zaobstarať hneď teraz. Súčasťou balenia je aj praktický návod, ktorý vám pomôže s jeho montážou, obsluhou i údržbou.


  Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

  pridať komentár
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.