• domov
 • Kontaktujte nás
  +421 911 870 332
  Po - Pia: 7:00 - 16:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
POMOUT slovakia
 Novinky
Ako vybrať správnu veľkosť oblečenia značky PentagonAko vybrať správnu veľkosť oblečenia značky Pentagon

Návody ako si správne vybrať veľkosť oblečenia od výrobcu Pentagon. zobraziť viac...

 Facebook pages

VIRTUÁLNY BEH OSLOBODENIA 5-9. MÁJ 2021

 • Pridané: 27.04.2021

VIRTUÁLNY BEH OSLOBODENIA 5-9. MÁJ 2021

Prenesme sa do Československa v roku 1945 a vzdajme hold zásluhám našich osloboditeľov. Dali sme si za cieľ zdolať spoločnými silami symbolických 127 876 km, čo je pôvodná rozloha územia, ktoré oslobodili naši vlastenci spolu so spojencami. Myslíte, že to spolu zvládneme za 5 dní ?

Vytýčte si svoju trasu  a stanovte si cieľ , kľudne si vytvorte aj tím a zavolajte do toho aj babku, dedka, mamu, otca, súrodencov či kamarátov alebo kolegov a oslávme spolu dôstojne a športom 76. výročie oslobodenia a porážku nacizmu.

Ešte podstatnejší je dobrý pocit , pretože výťažok bude určený v prospech účastníkov boja za národné oslobodenie, novodobým vojnovým veteránom a na s nimi súvisiace ciele Vojenskej podpornej nadácie.

Virtuálny Beh oslobodenia vlani priniesol v Čechách výťažok 125 tisíc českých korún (asi 5000 eur) a o. z. Vlčie maky prostredníctvom neho pomohli s úhradou za rehabilitáciu a bezbariérové ubytovanie novodobým vojnovým veteránom, ktorí to potrebovali.  Aj do ďalších charitatívnych virtuálnych behov organizácie Rozbeháme Česko sa vlani zapojilo spolu 41 tisíc bežcov a na 19 dobročinných projektov putovali viac ako 3 milióny českých korún.

S tohtoročným Behom oslobodenia sa spája aj výzva, aby si bežci naplánovali trasy smerom k vojnovým pamätníkom alebo pietnym miestam protifašistického boja a cestou im vzdali úctu či už poklonením sa, alebo položením kytičky kvetov. 

Neváhaj a zabehaj si s nami!

Štartovné je 5€

Medailí je dostatok

Kilometre sa nám tiež tak skoro neminú! :)

Rozhýbeme sa po dlhom lockdowne

Event: https://bit.ly/32GvqCl

Registrácia na beh: https://bit.ly/2Phm7pu

  Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

  pridať komentár
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.