• domov
 • Kontaktujte nás
  info@pomout.eu
  Po - Pia: 8:00 - 16:00
 • Mein profil
 • 3 Stück
  158.96 €
POMOUT slovakia
AKCIA-20%

HC65 čelovka + akumulátor Nitecore

HC65 čelovka + akumulátor Nitecore
NITECORE HC65, svetelný výkon 1000lm.
Produkt-ID
1000862
Hersteller
Nitecore
Standardpreis: 80.00 €, Sie speichern: 16.00 € (20%)
64.00 €Preis
verfügbar
für dieses Produkt kann nicht angewendet werden: Rabatt, Rabatt-Coupon, Treuepunkte
Die erwartete Lieferung dieser Waren ist für 15 Tage 15.12.2021 in der Mittwoch
Versand seit 2.60 € durch [TITEL]

Nabíjateľné micro-USB čelové svietidlo NITECORE HC65, dodáva oproti čelovke HC60, ešte viac možností svietenia, pridaním sekundárnej červenej a bielej LED s denným odtieňom bieleho svetla CRI. Je vybavená primárnou výkonnou CREE XM-L2 U2 LED v studenom odtieni bieleho svetla, ktorú si budete môcť vychutnať so širokouhlým výstupným lúčom s maximálnym svetelným výkonom 1000lm, ktorý je schopný dosvietiť na vzdialenosť 110m. Je to skvelý dosah, pre aktivity, ako je pešia turistika, cyklistika a kempovanieSekundárna biela LED s denným odtieňom bieleho svetla CRI, ktorá môže byť použité pri čítaní alebo práci na blízke okolie, zatiaľ čo pomocná červená LED, zachováva nerušené nočné videnie v tme. Dobre poslúži, napr. pre rybárov. Čelovka sa ovláda jediným dvojpolohovým spínačom. Má možnosť čiastočného stlačenia - pre zapnutie sekundárnej a zmenu režimov primárnej LED. Úplné dotlačenie, slúži pre zapnutie primárnej bielej studenej LED. Spínač je umiestnený na bočnej strane čelovky. Umožňuje pohodlnú obsluhu jednou rukou. Ponúka až 7 úrovní jasu a 4 špeciálne režimy. Vstavaný LED indikátor napájania, umožňuje používateľom skontrolovať úroveň nabitia akumnulátora. Vstavanýnabíjací micro-USB port, po pripojení nabíjacieho micro-USB kábla, poskytuje kompletný systém dobíjania akumulátora, priamo v tele čelovky. Čelovka je ideálna aj pre cestovanie a dlhé výlety. Odolná konštrukcia, vyrobená z tvrdeného leteckého hliníka a vodotesnosť IPX8, zaručujú, že čelovka Nitecore HC65 odolá vnútorným, či vonkajším vplyvom a je pripravená na dobrodružstvá.

Obsah balenia:

Čelovka, popruh na hlavu, náhradné o-krúžoky, USB micro USB kábel, Li-ion 18650 3400mAh 3,7V, manuál. Balenie obsahuje batérie/ akumulátory.

Ovládanie svietidla:

Zapnutie/ vypnutie sa vykonáva bočným dvojstupňovým prepínačom. Zapnutie - stlačte prepínač úplne do najnižšej polohy, zapne sa hlavné svetlo a to v režime, ktorý bol naposledy nastavený. Vypnutie - úplným stlačením. Pri zapnutej hlavnej LED, čiastočne stlačte prepínač a cyklicky sa budú meniť úrovne svietenia 0,1%, 8%, 28%, 55%, 100%. Čelovka si pamätá posledný zvolený režim svietenia. 

Pomocná biela LED: Zapnutie - Čiastočne (do prvej polohy) stlačte prpínač na 0,6sec. a zapne sa biele pomocné svetlo s denným odtieňom svetla pre blízke svietenie. Vypnutie - stlačte prepínač, až úplne nadol.

Pomocné červené svetlo a červené výstražné svetlo: Stlačte úplne prepínač, až nadol na cca 0,6sec. a zapne sa červené svietenie. Vypnutie nastáva, plným stlačením spínača. Pri zapnutom červenom svetle, stlačte spínač len čiastočne (do prvej polohy) a takto môžete prepínať medzi pomocným červeným svetlo a červeným výstražným svetlom.

TURBO 100% režim: Vo vypnutom stave, 2x rýchlo po sebe stlačte úplne spínač.

Nastavenie špeciálnych zábleskových režimov: Keď je zapnutá hlavná alebo pomocná LED, stlačte úplne spínač do druhej polohy na 0,6sec. pre režim STROBE. Po jeho navolení stlačte prepínač len čiastočne do prvej polohy, čím prepínate cyklicky zábleskové režimy. Pre ich vypnutie, stlačte plne spínač.

Modré pozičné blikajúce osvetleni - Slúži len pre nájdenie čelovky v tme. Aktivuje sa vo vypnutom stave, krátkym podržaním prepínača do prvej polohy. Zabliká jeden krát za 2sec.  

Nabíjanie:

Odskrutkujte veko spínača. Odhalí sa micro USB port. Pripojte micro-USB káble a druhý koniec napr. k PC. Začne nabíjanie. Počas nabíjania bude modrý indikátor blikať. Plné nabitie je signalizované stálim svietením modrej indikačnej LED. Plné nabitie trvá cca. 7hod. Ak nastane problém, napr. zlá polarita akumulátora v čelovke, indikačná LED bude rýchlo blikať.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

Parametre:

 • Použitá LED: CREE 1x primárna XM-L2 U2 LED, 1x sekundárna CRI LED, 1x sekundárna červená LED 
 • Farba svetla: Hl. LED - Studená biela, Sek.LED - Denná biela, Červená
 • Životnosť LED: 50000hod.
 • Maximálny výstup LED: 1000lumenov
 • Dosah svetla: 110m
 • Vhodné akumulátory/ batérie: 1x18650/ 2x CR123
 • Počet režimov: 11 Režimov - Hlavná LED: 100%, 55%, 28%, 8%, 0,1%, Strobe, SOS, Maják// Biela denná LED: 100%, Červená LED 100%, Červená LED Blikanie
 • Pamäť režimov: Áno
 • Povrch reflektora: SMO hladký leštený
 • Materiál: Zo zliatin odolného leteckého hliníka Premium Type III hard-eloxovaný anti-abrazívny povrch  
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: 1hod. (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 800hod. (min. výkon)  
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m
 • Vodeodolnosť: podla štandardu IPX-8
 • Doba svietenia: Hlavná LED 1hod. (1000lm-100% výkon), 2hod.45min. (550lm-55% výkon), 4hod.45min. (280lm-28% výkon), 16hod. (80lm-8% výkon), 800hod. (1lm-0,1% výkon)// Biela denná LED 25hod. (26lm-100% výkon), Červená LED 20hod. (11lm-100% výkon), Červená LED blikanie 32hod. (11lm-100% výkon)
 • Rozmery: 8,27 x 3,3 x 2,5cm
 • Váha: 62,7g (bez akumulátora/ batérie)
 
Diese Seite benutzt Cookies, damit wir Dienstleistungen erbringen. Durch die Nutzung unserer Dienstleistungen erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Mehr Informationen finden Sie hier.