• domov
 • Kontaktujte nás
  +421 911 870 332
  Po - Pia: 7:00 - 16:00
 • Mein profil
 • ist leer
  0.00 €
POMOUT slovakia

Nabíjateľná LED kľúčenka NITECORE TIKI LE, nové mini futuristické svetlo

TIKI LE využíva primárnu OSRAM P8 LED s celkom reflexnou optickou šošovkou na vyžarovanie rovnomerného a mäkkého lúča 300 lúmenov. S priehľadným a matné telo vyrobené z odolných materiálov PC (V0), ktoré sa bežne používajú v leteckom a elektronickom priemysle, TIKI/TIKI LE zaisťuje pohodlné a stabilné uchopenie a slúži ako ultra mini a ľahký futuristický prístroj, zatiaľ čo hlava je skonštruovaná s vynikajúcim odvodom tepla  schopností. 


Univerzálne pomocné žiariče

TIKI LE má modré a červené svetlo.

Signal Marker: Pomocné červené a modré LED diódy TIKI LE sa môžu použiť ako signálne značky na označenie polohy alebo iného zoskupenia, ako aj na odosielanie. 

signály počas kempovania alebo chôdze.

Výstražné signály: Červený / modrý výstražný režim TIKI LE je schopný signalizovať varovanie, aby upozornil prichádzajúce vozidlá alebo chodcov vyhnúť sa možným rizikám. Užívateľsky prívetivé rozhranie s jedným tlačidlom. Dizajn ochrany proti náhodnej aktivácii zahŕňa pridržanie na priamy prístup do úrovne VYSOKÉ, dvojité stlačenie pre trvalé zapnutie a trojité stlačenie pre pomocné svetlá.


Nabíjateľný USB s predĺženou dobou používania o 40 hodín

TIKI/TIKI LE má technológiu APC (Advanced Power Cutoff) s ultranízkym parazitickým odtokom 1μA, ktorý poskytuje pohotovostný zážitok 365 dní v pohotovostnom režime. Zabudovaná lítium-iónová batéria 130 mAh má porovnateľnú účinnosť s batériou AAA s predĺženou výdržou o 40 hodín. Vďaka viacerým ochranám nabíjania  môže byť nepretržite napájaný z rôznych zdrojov, aby vystúpil z vonkajšej osvetľovacej situácie a vychutnal si nevyčerpateľný zdroj energie aj na cestách v stave nabíjania.

Parametre:

Použitá LED: Primárne OSRAM P8 LED

Životnosť LED: 50000h

Maximálny výstup LED: 300 lumenov

Dosah svetla: 71 metrov

Vhodné akumulátory/ batérie: Nabíjateľný Li-ion akumulátor 

Počet režimov: 

 • turbo režim / doba svietenia: 300 lúmenov / 30 min
 • vysoký režim / doba svietenia: 60 lúmenov / 1 h
 • stredný režim / doba svietenia: 15 lúmenov / 4 h
 • nízky režim / doba svietenia: 1 lúmen / 40 h

Materiál: Odolný polykarbonát

Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna

Maximálna výdrž svietenia: 30min. (max. výkon)

Maximálna výdrž svietenia: 40hod. (min. výkon)     

Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m

Rozmery: 55 mm, hrúbka:  14,7 mm

Váha: 12g (s akumulátorom) 

Obsah balenia:

Svietidlo, vstavaný Li-ion akumulátor.

Nabíjanie batérie: 

Do USB konektora v kľúčenke, vložte USB kábel. Nabíjanie je signalizované svietením modrej LED. Pri plnom nabití, nabíjanie automaticky prestane.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky posškodenia, vymente ich. Krúžky treba tiež premazávať akby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútry svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí.

 
Diese Seite benutzt Cookies, damit wir Dienstleistungen erbringen. Durch die Nutzung unserer Dienstleistungen erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Mehr Informationen finden Sie hier.