• domov
  • Kontaktujte nás
    info@pomout.eu
  • Mein profil
  • 1 Stück
    89.00 €

Kontakt

Sme autorizovaný predajca značky Pentagon.

Vítame Vás na internetových stránkach obchodu POMOUT s outdoorovým a taktickým oblečením. Zameriavame sa na predaj kvalitného oblečenia,  uniforiem, obuvi a doplnkov od značky Pentagon. Naším cieľom je uspokojiť každého zákaníka, ako kvalitou tak aj cenou. Ponúkaný tovar prešiel rokmi výskumu a vývoja, kedy úzko spolupracovali s ozbrojenými a záchrannými zložkami.  Našími zákazníkmi sú väčšinou mestské polície, príslušníci štátnej polície, príslušníci iných ozbrojených zložiek, strelci, priaznivci airsoftu, bushcraftu, military nadšenci a mnoho ďalších.

Špeciálne ceny pre tých, ktorí chránia naše životy a zdravie. Vážime si to, čo pre spoločnosť robia záchranné a bezpečnostné zložky. Vieme aké je dôležité kvalitné a pohodlné oblečenie. 

Ak patríte do niektorej z týchto skupín a ste schopní to vierohodne preukázať (služobným preukazom, osobnou kartou,  predložením platného potvrdenia zamestnania, či inak), oznámte to pred objednaním tovaru z www.pomout.eu na instagrame www.instagram.com/pomout.slovakia , info@pomout.eu alebo facebooku. Zľava nie je priznaná automaticky, až po preverení.

S pozdravom
Tím Pomout

Fakturačná adresa

Peter Porubec
Lietavská Svinná 176
013 11 Lietavská Svinná
IČO: 48337579
DIČ: 1121225380

Kontaktné informácie

info@pomout.eu    
PO - PIA: 8:00 - 16:00

Zapísaný v živnostenskom registri OÚ ZA č. 580-56795 nie sme platcom DPH.

 
Diese Seite benutzt Cookies, damit wir Dienstleistungen erbringen. Durch die Nutzung unserer Dienstleistungen erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Mehr Informationen finden Sie hier.