• domov
 • Kontaktujte nás
  +421 911 870 332
  Po - Pia: 7:00 - 16:00
 • My profile
 • is empty
  in 0.00 €
POMOUT slovakia

Čelovka Nitecore NU32 je kompaktná, ľahká a cez USB port nabíjateľná čelovka, navrhnutá pre turistiku, horolezectvo, kemping, ozbrojené zložky. V hlave čelovky je osadená 1x hlavná CREE XP-G3 S3 LED v studenom odtieni bieleho svetla s maximálnym výstupom 550lm a dosvitom 125m. Poskytuje dostatočný výkon na tak kompaktnú a všestrannú čelovku. Ďalej sú v nej osadené postrané 2x biele LED s denným odtieňom svetla CRI a 2x postranné červené LED pre nerušené svietenie. Slúžia na osvetlenie blízkeho okolia, napr pri práci alebo pri potrebe nerušeného svietenia. V NU32 je integrovaný vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou 1800mAh, ktorý sa jednoducho nabíja cez bočný micro USB port. Výdrž na najnižšom režime svietenia je až 330hod. Pri tejto čelovke môžete ľahko použiť jednu ruku, pre prístup k dvojitému prepínaču. Poskytuje spolu 9 režimov: 100% svietenie hlavná LED, 35%, 6%, 0,2%, SOS, Maják, 100% svietenie High CRI LED, Červená LED 100% svietenie, Červená LED Blikanie. Zmena režimov nastáva, pomocou dvoch tlačidiel z vrchnej strany čelovky. Náklopná 60 ° konštrukcia čelového držiaka, umožňuje naklopenie čelovky okolo svojej osi. Śirší uhol osvetľuje aj okolitý priestor. Čelovka Nitecore NU32 je skutočne univerzálna. Najlepšie zo všetkého je to, že je dobíjateľná cez USB port, takže už sa nebudete musieť starať o batérie.

Parametre:

 • Použitá LED: 1x hlavná biela CREE XP-G3 S3 LED, 2x postranná biela CRI LED, 2x postranná Červená LED
 • Farba svetla: Studená biela 6000K, Denná biela CRI, Červená 
 • Životnosť LED: 50000 hod.
 • Maximálny výstup LED: Hlavná LED 550 lumenov
 • Dosah svetla: Hlavná LED 125 metrov
 • Vhodné akumulátory/ batérie: Vstavaný Li-ion akumulátor s kapacitou 1800mAh 3,7V
 • Počet režimov: 9 Režimov: 100% svietenie hlavná LED, 35%, 6%, 0,2%, SOS, Maják, 100% svietenie High CRI LED, Červená LED 100% svietenie, Červená LED Blikanie
 • Pamäť režimov: Nie
 • Povrch reflektora: SMO - Leštený hladký
 • Materiál: Z odolného ABS tvrdeného plastu 
 • Farba tela (povrchu) svietidla: Čierna
 • Maximálna výdrž svietenia: 1hod. (max. výkon) 
 • Maximálna výdrž svietenia: 330hod. (min. výkon)  
 • Odolnosť voči nárazu: z výšky 1m
 • Vodeodolnosť: podla štandardu IP67
 • Doba svietenia: Hlavná biela LED 1hod. (550lm-TURBO 100% výkon), 17hod. (190lm-35% výkon), 50hod. (33lm-6% výkon), 330hod. (1lm-0,2% výkon), 2x postranná červená LED 38hod. (9lm-100% výkon), Blikanie červená LED 45hod.// 2x postranná biele CRI LED 25hod. (svietenie - 100% výkon)
 • Rozmery: 6,3 x 4,35 x 3cm
 • Váha: 76,4g (so vstavaným akumulátorom)

Obsah balenia:

Čelovka, popruh na hlavu, vstavaný Li-ion akumulátor 1800 mAh 3,7V, micro USB kábel, manuál. Balenie obsahuje batériu/ akumulátor.

Ovládanie svietidla:

Duálny spínač - Hlavné tlačidlo zap./ vyp. čelovku a ovláda biele svetlo a tlačidlo R zap./ vyp. a riadi červené svetlo.

Hlavná biela LED - Keď je svetlo vypnuté, stlačte hlavný vypínač pre zapnutie hlavnej bielej LED.
Opakovaným stláčaním hlavného tlačidla, prechádzate všetkými režimami svietenia. Po stlačení hlavného vypínača, ak nedôjde k žiadnej akcii po 3 sec. čelovka zhasne.
 

Prístup k Turbo 100% režimu - Ak je hlavná LED zapnutá, podržte vypínač po dobu 1sec. pre vstup do režimu Turbo 100% svietenia (550 lúmenov).
Poznámka: Turbo 100% režim sa zníži na nasledujúci nižší režim svietenia po 30 sec., aby sa zabránilo prehriatiu.

2x postranná biela LED - Keď je čelovka vypnutá, podržte vypínač po dobu 1 sec.. Rozsvietia sa 2x postranné biele CRI LED. Stlačením hlavného vypínača znovu, biele pomocné LED vypnete.

2x červená postranná LED - Keď je čelovka vypnutá, stlačte tlačidlo R a rozsietia sa postranné červené LED. Opätovným stlačením tlačidla do 3 sec. začne červené svetlo blikať. Stlačením spínača R, kedy nedôjde k žiadnej akcii do 3 sec. bude zase červené svetlo vypnuté.

Zábleskové režimy SOS a Maják - Keď je čelovka vypnutá, podržte hlavný vypínač na 3 sekundy, vstúpite do režimu SOS. Stlačte hlavný vypínač znovu na 3sec. a prejdete do režimu Maják. Opätovným stlačením spínača vypnete čelovku.

Uzamknutie / Odomknutie čelovky - Keď je čelovka vypnutá, pridržte súčasne hlavné tlačidlo spolu s tlačidlom R, červený indikátor blikne pre vstup do režimu uzamknutia. Odomknutie prebieha tak, ze podržte opäť oba spínače, kým červená kontrolka raz blikne.

Stav akumulátora - Stlačením spínača R na 1sec., indikátor pod spínačom zabliká stav akumulátora - 3x blik nad 50%, 2x blik pod 50% a 1x blik pod 10% kapacity akumulátora.

Nabíjanie:

Odklopte gumený uzáver z boku čelovky. Pripojte jeden koniec micro USB kábla do NU32 a druhý koniec do napájacieho zdroja (napr. USB adaptér 230V, PC, nabíjačka na mobil,...). Plné nabitie akumulátora trvá cca.3,5hod. Indikátor nabíjania počas nabíjania svieti na červeno. Pri plnom nabití svieti na zeleno. Uzatvorte gumený uzáver zo spodu čelovky.

Upozornenie:

Ak tesniace o-krúžky na svietidle javia známky poškodenia, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Pravidelným premazávaním tesniacich o-krúžkov bude vaše svietidlo chránené voči vonkajším vplyvom. Ak svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, môže to byť spôsobené :

- Batérie sú takmer vybité - nabite ich alebo vymeňte.

- Kontakty vo vnútri svietidla sú zanesené - očistite ich a aplikujte Deoxid alebo iný kontaktný prípravok.

- Hlava, telo alebo zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a dotiahnite pevnú hlavu aj koniec svietidla.

- Batérie vkladajte kladným pólom smerom k hlave svietidla, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.

- Li-ion akumulátory nie je vhodné úplne vybíjať z dôvodu skracovania životnosti akumulátora. Pokiaľ spozorujete výrazný pokles svietivosti na Vašom svietidle, treba dať akumulátor nabíjať.

- Svietidlo disponuje veľkým svetelným výkonom. Pri svietení sa nepozerajte do reflektoru a dbajte na to, aby ste ani iným osobám nesvietili priamo do očí. 

 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.