• domov
  • Kontaktujte nás
    info@pomout.eu
  • My profile
  • is empty
    in 0.00 €

Kontakt

Sme autorizovaný predajca značky Pentagon.

Vítame Vás na internetových stránkach obchodu POMOUT s outdoorovým a taktickým oblečením. Zameriavame sa na predaj kvalitného oblečenia, obuvi a doplnkov od značky Pentagon . Naším cieľom je uspokojiť každého zákaníka, ako kvalitou tak aj cenou. Ponúkaný tovar prešiel rokmi výskumu a vývoja, kedy úzko spolupracovali s ozbrojenými a záchrannými zložkami. 

Špeciálne ceny pre tých, ktorí chránia naše životy a zdravie. Vážime si to, čo pre spoločnosť robia záchranné a bezpečnostné zložky. Vieme aké je dôležité kvalitné a pohodlné oblečenie.

Ak patríte do niektorej z týchto skupín a ste schopní to vierohodne preukázať (služobným preukazom, osobnou kartou,  predložením platného potvrdenia zamestnania, či inak), oznámte to pred objednaním tovaru z www.pomout.eu na instagrame POMOUT.SLOVAKIA, info@pomout.eu alebo facebooku. Zľava nie je priznaná automaticky, až po preverení.

S pozdravom
Tím Pomout

Fakturačná adresa

Peter Porubec
Lietavská Svinná 176
013 11 Lietavská Svinná
IČO: 48337579
DIČ: 1121225380

Kontaktné informácie

info@pomout.eu    
 

Zapísaný v živnostenskom registri OÚ ZA č. 580-56795 nie sme platcom DPH.

 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.