• domov
 • Kontaktujte nás
  +421 911 870 332
  Po - Pia: 7:00 - 16:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
POMOUT slovakia
 Novinky
Ako vybrať správnu veľkosť oblečenia značky PentagonAko vybrať správnu veľkosť oblečenia značky Pentagon

Návody ako si správne vybrať veľkosť oblečenia od výrobcu Pentagon. zobraziť viac...

 Facebook pages

súťaž

 • Pridané: 12.05.2021

ŠTATÚT SÚŤAŽE 

(ďalej len „Štatút“)

Štatút upravuje podmienky účasti na súťaži, spôsob a postup pri vykonávaní činností potrebných na jej realizáciu a vymedzuje podrobnosti o právach a povinnostiach účastníkov.

 1. Organizátor Súťaže (ďalej len „Organizátor“)
  Obchodné meno: Peter Porubec
  Sídlo: Lietavská Svinná 176, 01311 Lietavská Svinná
  IČO: 48337579
  DIČ: 1121225380
  Zapísaný v registri: Zapísaný v živnostenskom registri OÚ ZA č. 580-56795
 2. Termín konania súťaže
  Súťaž sa uskutoční v období od 20.05.2021 do 27.5.2021. V tomto termíne je možné prihlásiť sa do súťaže.
 3. Osoby oprávnené zúčastniť sa súťaže
  Účastníkom súťaže môže byť každý, kto sleduje našu stránku na www.facebook.com/pomout.slovakia alebo www.instagram.com/pomout.slovakia a www.pomout.eu
 4. Podmienky účasti v súťaži
  Pre zapojenie sa do súťaže sa vyžaduje, aby oprávnený účastník súťaže: začať sledovať náš profil pomout.slovakia, komentovať pod príslušný príspevok, riadiť sa príspevkom na soc. sie. instagram / facebook.
 5. Výhra
  Výhrou v súťaži je 1. miesto ( nôž morakniv + darčekový poukaz v hodnote 50€), 2. miesto ( nôž morakniv + 15€ darčeková poukážka ), 3. miesto ( chemické svetlo + 10€ darčeková poukážka)
 6. Určenie víťaza a oboznámenie o výhre
  Po uplynutí termínu na prihlásenie sa do súťaže bude víťaz vyžrebovaný spomedzi platne prihlásených účastníkov náhodným výberom po splnení podmienok.
  Oznámenie o víťazovi súťaže bude zverejnené na facebook profile firmy www.facebook.com/pomout.slovakia a www.instagram.com/pomout.slovakia Víťaz tiež bude priamo kontaktovaný Organizátorom na ním uvedených kontaktoch. Ak víťaz nebude reagovať na oznámenie výhry do 14 dní a neprejaví záujem výhru si prevziať, stráca na výhru nárok. Organizátor v takom prípade žrebovanie zopakuje.
 7. Spôsob odovzdania výhry
  Výherca a Organizátor sa dohodnú na spôsobe odovzdania výhry. V prípade, ak k vzájomnej dohode nedôjde, výhra bude zaslaná poštovou prepravou výhercovi na náklady Organizátora.
 8. Ochrana osobných údajov
  Viac tu:http://pomout.eu/a/ochrana-a-spracovanie-osobnych-udajov-10/ plus podmienky odsúhlasené pri registrácií na soc. sieť facebook.
 9. Záverečné ustanovenia
  Každý súťažiaci účasťou na Súťaži zároveň potvrdzuje, že bol oboznámený s tým, že spoločnosť Facebook nemá voči súťažiacemu žiadne záväzky a z účasti na Súťaži spoločnosti Facebook takéto záväzky ani nevznikajú.
  Vyhlasovateľ súťaže vyhlasuje, že Súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, podporovaná, spravovaná, alebo inak spájaná s Facebookom a nie je s Facebookom inak spojená.

V Žiline 12.05.2021.

  Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

  pridať komentár
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.